Elementor #1046

Salon manicure i pedicure

STUDIO PANTERA

O firmie

Studio Pantera to jedyne takie miejsce na Ursynowie, unikalne pod względem oferty, łączące salon manicure i pedicure oraz treningi na urządzeniach vacu. Zależało mi na miejscu, które sprosta potrzebom najbardziej wymagających kobiet. Jako klientka mojego studia urody możesz liczyć na indywidualne podejście oraz praktyczne rady dotyczące paznokci. W moim salonie możesz liczyć na profesjonalnie wykonany manicure lub pedicure, gdyż wszystkie zabiegi wykonuje sama, to możesz być pewna, że nie trawisz w ręce przypadkowej osoby, gdyż na rynku kosmetycznym działam już 10 lat. Zapraszam:) Agnieszka Idzik

Dlaczego Studio Pantera?

 

Zastanawiasz się: „Dlaczego My?”

JAKOŚĆ: Pracuje tylko na  najwyższej jakości produktach  renomowanych i uznanych producentów.

DOŚWIADCZENIE: Jestem aktywna w branży od 12 lat, natomiast od 10 lat prowadzę swój własny salon. Prowadząc własny salon manicure, wykonuje usługi na najwyższym  poziomie.

PROFESJONALIZM: W salonie tylko ja wykonuje manicure i pedicure, więc nie musisz, się obawiać, że trafisz na osobę bez doświadczenia lub ucząca się dopiero zawodu.

BEZPIECZEŃSTWO: Dbam o higienę  z uwzględnieniem każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu. Jednorazowe narzędzia oraz sterylizacja w AUTOKLAWIE MEDYCZNYM to u mnie  podstawa.

ATMOSFERA: W moim salonie panuje kameralna atmosfera a dzięki temu, że tylko ja wykonuje usługi kosmetyczne, poczujesz się jak w domu.

Jakość

Serdecznie polecam wizytę w salonie Pani Agnieszki. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Paznokcie bardzo dobrze wypiłowane i wyprofilowane i dobrze się trzymają. Mija kolejny tydzień, a paznokcie są okej. Jeden z najlepszych salonów manicure na Ursynowie.

Izabela A.

Profesjonalizm

Bardzo dobrze i sprawnie wykonany manicure. Pełen profesjonalizm. Paznokcie trzymają się do dziś a mija już prawie miesiąc. Warto skorzystać.

Marta K.

Najlepszy salon manicure

Najlepszy salon manicure, w jakim byłam. Zostały zachowane wszelkie normy bezpieczeństwa w związku z obecną sytuacją. Dodatkowo Pani robiąca manicure używa jednorazowych pilników a cążki strerylizuje w autoklawie. Będę wracać.

Kristen H.